Forhandler Adresse Postnr Poststed Telefon E-post
Bull Ski & Kajakk As  Rådmann Halmrastsvei 9 1337 SANDVIKA 67555260 marius@bull-ski-kajakk.no
G-Sport Asker AS Bankveien 11 1383 ASKER 66783365 post.asker@gsport.no
Sørensen Sport Drøbak Holterveien 2a 1440 DRØBAK 41767000 aleksander@sorensensykler.no
Sykkelboden AS Dyrløkkeveien 17 1448 DRØBAK 41501912 robert@sorensensport.no
Sykkelopplevelser AS Rastafaret 8 1476 RASTA 67973002 mail@rastasykkel.no
Sport 1 Nittedal As Mosenteret 1482 NITTEDAL 47027273 nittedal@sport1.no
Standard Sport As Kongens Gate 32 1530 MOSS 69251749 standardsport@live.no
G-sport Torvbyen Brochsgate 7 1607 FREDRIKSTAD 40 63 76 66 Post.torvbyen@gsport.no
Tempo AS Torvlia 14 1740 BORGENHAUGEN 92269069 raymond@tempoas.no
Hestengen G-Sport Nordmyrveien 4 1820 SPYDEBERG 69837043 post.hestengen@gsport.no
INTERSPORT KLØFTA TRONDHEIMSVEIEN 86 2040 KLØFTA 63982828 POST.KLOFTA@INTERSPORT.NO
Anders Bernhoft Sykkel Og Sport Flaenbakken 2 2070 RÅHOLT 97701250 post@dukesport.no
Årnes Sport As Jernbanegata 17 2150 ÅRNES 63900997 aarnes.sport@sport1.no
Nye Sporten As Brugata 15, Kongssenteret 2212 KONGSVINGER 62815918 post.kongsvinger@intersport.no
X-Way Sport & Fritid As Rådhusvegen 20 2230 SKOTTERUD 97736374 tor.fredriksen@x-way.no
Kirkenær Sportsforretning Solørveien 2260 KIRKENÆR 62947054 kirkenaer@sport1.no
Intersport Moelv AS Storgata 97 2390 MOELV 62349590 john.skar@intersport.no
Sport 1 Elverum Kvartalet, Storgata 13 2408 ELVERUM 62412424 steinar@ekom.no
Rune Opberget Sykkel & Service Solørvegen 825 2415 HERADSBYGD 90100106 opberget70@gmail.com
Lillehammer Sport As STORGATA 86 2615 LILLEHAMMER 61057799 post.lillehammer@intersport.no
Rustadstuen Sport As Storgata 97 2615 LILLEHAMMER 61247575 post.rustadstuen@gsport.no
INTERSPORT RONDANE AS Johan Nygårds Gate 12 2670 OTTA 48201575 post.rondane@intersport.no
Brandbu Sport As Storlinna 47 2760 BRANDBU 61334900 post.brandbu@intersport.no
Fagernes Sportsforretning As Gullsmedvegen 2 2900 FAGERNES 61362940 post.fagernes@intersport.no
Inger Helene G-Sport As Valdresvegen 16 2900 FAGERNES 61361141 post.fagernes@gsport.no
SPORTEN BAGN AS Storebruvegen 3 2930 BAGN 61346001 post.bagn@intersport.no
Intersport Beitostølen As Knutstøl 2953 BEITOSTØLEN 61340105 post.beito@intersport.no
Intersport Filefjell As TØRISVEGEN 4 2985 TYINKRYSSET 61367346 post.filefjell@intersport.no
Pedalen Sykkelverksted Rådhusgata 38 3015 DRAMMEN 32277210 hans.richard.Joergensen@skbd.no
Bjørn Myhre Sport As A.J Horgens Vei 9 3055 KROKSTADELVA 32876844 post@bmyhre.no
Sport 1 Sande Fila 8 3070 SANDE I VESTFOLD 33779696 sport1sande@sport1.no
Intersport Holmestrand As Dr. Graarudsplass 1 3080 HOLMESTRAND 33052009 post.holmestrand@intersport.no
Sykkellåven As Presterødalleen 13 3118 TØNSBERG 33325833 dag@sykkellaven.no
Olympia Sport AS Travveien 4 3170 SEM 33370540 jorgen@olympiasport.no
Gutta På Sporten As Torget 6 3187 HORTEN 33045300 gutta@sport1.no
Solberg Sport As Anders Jørgensensgt. 15 3187 HORTEN 33030880 post.solberg@intersport.no
Nygård Sport As Lilleåsgata 1, Åmotsenteret 3340 ÅMOT 32779670 nygaard.sport@sport1.no
Hurum Sport As Åsveien 4 3475 SÆTRE 98886434 tord@hurumsport.no
Glade Hjul Sykkel Og Skieksperten As Torvgata 8 3513 HØNEFOSS 32122368 post@gladehjul.no
Intersport Gol As Sentrumsvegen 116 3550 GOL 32073355 post.gol@intersport.no
Totten Sport As Hovtun Kjøpesenter 3560 HEMSEDAL 32060577 totten.sport@sport1.no
Intersport Ål As Myren 18 3570 ÅL 32082573 post.al@intersport.no
Intersport Geilo As Tunet Varehus 3580 GEILO 32091200 post.geilo@intersport.no
Sport 1 Geilo AS Vesleslåttvegen 17 3581 GEILO 32095580 geilo@sport1.no
Intersport Kongsberg Storgata 14 3611 KONGSBERG 32731155 post.kongsberg@intersport.no
INTERSPORT RØDBERG Meierigården 3630 RØDBERG 32745100 post.rodberg@intersport.no
Sport 1 Hvittingfoss As Sentrumsveien 14 3647 HVITTINGFOSS 32768300 hvittingfoss@sport1.no
Tore Fæhn A/S Atråveien 153 3656 ATRÅ 98297394 sf@atilaa-as.no
Intersport Rjukan As Sam.Eyedesgate 69 3660 RJUKAN 35081020 post.rjukan@intersport.no
Syklisten AS Heddalsvegen 24 3674 NOTODDEN 35012170 henning@syklisten.no
Sykkel Bjørn AS Moltemyrvegen 1 3735 SKIEN 93206931 sykkbjoe@online.no
Sykkelverkstedet Bustrak Gaard Bustrak Gaard 40 3750 DRANGEDAL 40008010 post@proshop.bike
Sport 1 Ulefoss As Stårrvegen 8 B 3830 ULEFOSS 35293899 sport1.ulefoss@sport1.no
Treungen Sport & Fritid AS treungvegen 391 3855 TREUNGEN 97071141 treungensport@outlook.com
TT Sykkel As Fjordgløttveien 1 3941 PORSGRUNN 40571900 post@ttsykkel.no
G-Sport Brotorvet As Gangveien 3 3960 STATHELLE 35961705 post.brotorvet@gsport.no
Paahjul As Jåttåvågveien 18 4020 STAVANGER 46882501 soren.andreassen@bymisjon.net
Intersport Madlatorget Madlakrossen 9 4042 HAFRSFJORD 51315660 post.madla@intersport.no
Sykkelcenteret Sola As Rådhusvegen 30 4050 SOLA 90150949 Sola@sykkelcenteret.no
Intersport Sauda Brugata 6 4200 SAUDA 52782392 post.sauda@intersport.no
Karleif Sykkelservice Astrids vei 39 4311 HOMMERSÅK 97534700 sykkelservice@karleif.no
Trones Sykkel AS Stavangerveien 4 4313 SANDNES 51660969 ken@tronessykkel.no
Sykkelguttane AS Gyldenløvesgate 10 4611 KRISTIANSAND S 48041483 post@sykkelguttane.no
Sykkelsport Trond Gundersen Blødekjær 26 4838 ARENDAL 37023960 post@sykkelsport.no
Sykkelsport Og Fritid Geir Kolbu Bergemoveien 21 4886 GRIMSTAD 37044911 sykkelsportgrimstad@yahoo.no
Tvedestrand Sykkelverksted Industriveien 15 4900 TVEDESTRAND 90590180 gunnar@tvedestrandsykkelverksted.no
Sport Norge Fyllingsdalen AS Krokatjønnveien 11A 5147 FYLLINGSDALEN 93411611 carina@sportnorge.no
Sport Norge Laguneparken AS Ulvenveien 344 5217 HAGAVIK 55117777 sondre@sportnorge.no
Sport Norge Åsane AS Ulvenvegen 344 5217 HAGAVIK 99158512 leif@sportnorge.no
Mo Sport As Sandvenvegen 1 A 5600 NORHEIMSUND 56551580 post@mosport.no
Vethe Sport & Fritid Bordalsvegen 394 5708 VOSS 99370398 bjartevethe@gmail.com
Spjelkavik Sport As Spjelkavikveien 57 6010 ÅLESUND 70140238 e.furmyr@mimer.no
G-Sport Moa Amfi Moa Syd 6022 ÅLESUND 70172000 post@moasyd.g-sport.no
G-Sport Hofseth As Sjøgata 15 6065 ULSTEINVIK 45475100 post.ulsteinvik@gsport.no
STRAUMANE SPORT ØRSTA AS Ørsta Amfi 6150 ØRSTA 45487200 post.orsta@gsport.no
INTERSPORT STRANDA AS Sjøgata 8 6200 STRANDA 70260060 varemottak.stranda@intersport.no
Fjell Og Sykkel Service Tor Erling Johansen Gamlevegen 5 6260 SKODJE 95050155 tor.johansen@mimer.no
Sporten Brattvåg As Brattvågsenteret 6270 BRATTVÅG 70214100 sporten.brattvaag@sport1.no
Intersport Åndalsnes As Vollan 18 6300 ÅNDALSNES 71222475 post.andalsnes@intersport.no
G-SPORT MOLDE STORSENTER Birger Hatlebakks Veg 1 6415 MOLDE 92692666 post.moldestorsenter@gsport.no
INTERSPORT ROSEBY AS Lingedalsveien 10 6415 MOLDE 71195600 post.roseby@intersport.no
G-Sport Kristiansund As Rørgata 5 6517 KRISTIANSUND N 71580380 post.kristiansund@gsport.no
INTERSPORT MÅLØY AS DEKNEPOLLEN 6700 MÅLØY 57855090 post.maloy@intersport.no
Ytre-Eide Sport As Tonnings Gate 32 6783 STRYN 57871062 ytre-eide.sport@sport1.no
Chatlet Sport 1 Førde As Førde Torg 6800 FØRDE 57720067 forde@sport1.no
Henden Sport AS Intersport Sandane 6823 SANDANE 57884600 post.sandane@intersport.no
Erling Røysum As Lundevegen 2 6863 LEIKANGER 57653208 roeysuas@online.no
Norservice (Sport Support) Håkon VII gate 19b 7041 TRONDHEIM 92898909 post@sportsupport.no
Sport 1 Brekstad As Idrettsveien 2 7130 BREKSTAD 72521122 sport1.brekstad@sport1.no
Åfjord Sykkelservice Joenghaugen 20 7170 ÅFJORD 92604553 aafjordsykkelservice@gmail.com
Sportshuset Melhus Melhusveien 451 7224 MELHUS 72872660 heiki@mx-sport.no
G-SPORT VINSTRA RØROS SPORT AS 7290 STØREN 72431080 post.vinstra@gsport.no
INTERSPORT OTI AS Oti-Senteret 7300 ORKANGER 72481875 post.oti@intersport.no
Grøseth Sport As OLA SETROMS VEG 28 7340 OPPDAL 72421690 post.groseth@gsport.no
G-Sport Stjørdal As Stokmovegen 2 7500 STJØRDAL 74821710 post.stjordal@gsport.no
Moksnes Sport As Søndregt. 9 7500 STJØRDAL 74824094 moksnes.sport@getmail.no
G-Sport Magneten As Moan 7600 LEVANGER 74081397 post.magneten@gsport.no
Intersport Gigant Levanger Moafjæra 10 7600 LEVANGER 74082344 post.levanger@intersport.no
Sykkelhuset Levanger As Halsanvegen 2 C 7600 LEVANGER 74080030 roar@sykkelhuset.levanger.no
G-Sport Verdal As Jernbanevn. 11 7650 VERDAL 74078630 post.verdal@gsport.no
Sakshaug Sport As Sjøfartsgt. 6 7725 STEINKJER 74163666 post.steinkjer@gsport.no
Sykkelhuset Bodø As Jernbaneveien 8 8012 BODØ 75510450 post@sykkelhuset.as
Dybvik Sport As Kystveien 19 8150 ØRNES 75754486 dybvik.sport@sport1.no
Sport 1 Lofotsenteret As Storgata 8, Lofotsenteret 8370 LEKNES 76089017 lofotsenteret@sport1.no
Sportshuset Mo As Verkstedveien 6 8624 MO I RANA 75158484 sportshusetmo@sport1.no
Bredesen Sykkelservice Skolegt 12 8656 MOSJØEN 75174892 bredesensykkelservice@online.no
Sjøsiden G-Sport As Smågan 2 8656 MOSJØEN 75174858 post.sjosiden@gsport.no
Richards Ski & Sykkelservice Stakkevollvegen 68 9010 TROMSØ 41021489 richard.alvik@gmail.com
G-Sport Finnsnes As Storgata 7 9300 FINNSNES 77840187 post.finnsnes@gsport.no
Intersport Finnsnes As Bernhard Lundsvei 3 9300 FINNSNES 77840959 post.finnsnes@intersport.no
Jowa As Karlstadveien 1057 9322 KARLSTAD 77831409 info@jowa.as
Sport 1 Sjøvegan As Servicebygg 3 9350 SJØVEGAN 77174900 sport1.sjovegan@sport1.no
Leon Sport As Storgata 49 9406 HARSTAD 90784437 molundsykkelservice@gmail.com
Hammari Sport og Fritid AS Løkkeveien 10 9510 ALTA 78436133 post.hammari@intersport.no
N M Saras Sport Beazedierra 42 9520 KAUTOKEINO 901 62 665 nilmasar@online.no
Intersport Hammerfest AS Strandgata 16 9600 HAMMERFEST 78411892 post.hammerfest@intersport.no
Sport & Villmark As BANAKSENTERET 9700 LAKSELV 78462256 post.lakselv@intersport.no
Sport 1 Karasjok As Storgata 1 9730 KARASJOK 78467100 karasjok@sport1.no
Varanger Sportslager AS Strandgata 18 9800 VADSØ 78952210 post@varangersportslager.no
Intersport Tana Ringveien 4 9845 TANA 78928082 post.tana@intersport.no
Sport 1 Kirkenes Verksvn. 1 9900 KIRKENES 46955154 kirkenes@sport1.no
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.